+420 483 360 101

stroje@technology.cz

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Průvodce obory » Potravinářská odvětví » Maso, vejce

Masokombináty, drůbežárny, vejce

Balení čerstvého masa, vajec, masných výrobků a polotovarů, klobás, salámů… Nabízíme různé systémy balení, které ochrání výrobky od nečistot při manipulaci a přepravě, uchovají barvu a prodlouží trvanlivost výrobků. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení vašich produktů.

Vyberte si:

Balicí stroje Obaly Dopravníky

TECHNOLOGY zajistí komplexní řešení balení:

Balicí stroje

Stroje pro balení do misek – vhodné pro balení čerstvého masa. Trvanlivost lze prodloužit použitím bariérových materiálů a dávkováním inertní atmosféry nebo tzv. skinovým balením, kdy fólie v misce těsně obepíná výrobek (vzduch je při balení odsát).
Termoformovací stroje – spodní měkká, polotvrdá nebo tvrdá fólie je formována do tvaru misky, ke které je po naplnění produkty přivařena vrchní fólie případně papír se svařitelnou vrstvou.
Vakuové stroje se využívají pro balení výrobků vyžadující prodloužení trvanlivosti.
Horizontální stroje – FLOW PACK – balení do ploché fólie, kde je sáček tvořen jedním podélným a dvěma příčnými bočními svary. Využívá se například pro balení trvanlivých uzenin do perforované fólie s eurootvorem.
Balení do teplem smrštitelné fólie je vhodné pro jednotlivé výrobky nebo skupiny zboží, marketingové balení (2 + 1), nebo jako přepravní balení lehčích skupin zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin v režimu smršťování nebo sáčkování.
Balení do stretch fólie – vhodné pro balení jednotlivých kousků i skupin výrobků samostatně nebo na podložní misce. Velmi často se při balení na prodejnách uzenin používá Pultík - zařízení usnadňující ruční balení výrobků do stretch fólie.
Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu.
Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou.
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky.

Obaly

Polypropylenové (PP) misky - hladké, vroubkované, včetně sacích podložek.
Vrchní fólie pro uzavírání misek - laminované (bariérové), antifog (nemlživá úprava), peel efekt (snadné odtrhnutí fólie), možnost potisku.
Vakuové sáčky - kombinace materiálů PA a PE, standardní, varné, metalizované...
Folie BOPP COEX pro horizontální balení: ploché nebo v polorukávu, laminované (bariérové), perforované, potištěné, s antifog (nemlživá úprava)...
Tenké teplem smrštitelné fólie - vhodné pro balení jednotlivých výrobků nebo skupin zboží na podložní misce nebo bez. Dodáváme fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění, s možností potisku zeleným bodem...
Podložní polystyrénové (PPS) misky - určeny pro následné balení do fólie (průtažné, teplem smrštitelné, PP Coex).
Potravinářská stretch fólie PVC - pro ruční a strojní balení potravin do stretch fólie samostatně nebo na podložní misce.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
PP a PET vázací pásky - pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.
Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet a zboží do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží před povětrnostními podmínkami a prachem.

Dopravníky

Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací.
Rotační stoly

Technická podpora

Náhradní díly
Záruční a pozáruční servis

Máte dotaz? Chcete objednat produkt?

Položky označené tučně a hvězdičkou jsou povinné.

Sečtěte a zaokrouhlete (36.3 + 18.1) *

Zavolejte nám

Kontaktní údaje najdete na stránce kontakt.

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102, 466 01 Jablonec nad Nisou

Rychlý kontakt

Centrála
+420 483 360 111
info@technology.cz

Obaly
+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Stroje
+420 483 360 102
stroje@technology.cz

Servis
+420 483 360 104
servis@technology.cz

 
Technology s.r.o.
Na Sádce 780/20, 149 00  Praha 4 – Chodov
IČ: 47783206, Zapsána v OR Sp. zn. C 70171
vedená u Městského soudu v Praze
Kontaktní údaje
stroje@technology.cz
+420 483 360 111
Mapa