Nacházíte se zde: Úvod O Firmě Aktuality TECHNOLOGY s.r.o. vstupuje do světa sportu

TECHNOLOGY s.r.o. vstupuje do světa sportu

6. 1. 2015

Naše společnost se stala novým generálním partnerem mladoboleslavského florbalového klubu. Všechny jeho kategorie budou hájit název Technology Florbal MB.
TECHNOLOGY s.r.o. vstupuje do světa sportu

SPOLEČNOST TECHNOLOGY S.R.O. SE STALA NOVÝM GENERÁLNÍM PARTNEREM FLORBALOVÉHO KLUBU MLADÁ BOLESLAV

 

Mladoboleslavský florbalový oddíl vstupuje do kalendářního roku 2015 s novým generálním partnerem a tím pádem i názvem. Po pěti letech střídá BILLY BOY na pozici titulárního partnera společnost Technology s. r. o. Všechny kategorie proto nově budou hájit název Technology Florbal MB.

 

S koncem roku 2014 vypršela smlouva o spolupráci florbalového klubu a BILLY BOY a naskytla se možnost, aby se společnost Technology s.r.o., náš dlouholetý sponzor, stala novým generálním partnerem. Majitelem firmy je Ing. Petr Grünfeld, můj dlouholetý kamarád, a tak pevně věřím, že se budeme moci společně radovat z velkých florbalových úspěchů,“ uvedl prezident Technology Florbal MB Ing. Josef Volf.

 

Společnost Technology působí na trhu od roku 1992 a nabízí široký sortiment balících strojů, balících linek a obalů. S mladoboleslavským florbalovým klubem spolupracuje od roku 2011.

 

Těší mě, že jsme se domluvili na širší spolupráci. Florbal považujeme za krásný sport, vhodný pro širokou populaci, s rostoucím zájmem mezi mládeží a bez kazů, které se objevují ve větších sportech. To je nám sympatické. Mladoboleslavský klub pod vedením prezidenta Josefa Volfa a realizačního týmu dosahuje pozoruhodného pokroku,“ řekl majitel společnosti Technology s. r. o. Ing. Petr Grünfeld.

 

Obě strany se domluvily na generálním partnerství do konce sezony 2015/2016. Prvním zápasem, do kterého florbalisté Mladé Boleslavi nastoupí pod značkou Technology Florbal MB, bude semifinále Poháru České pojišťovny proti TJ JM FAT PIPE Chodov. Hraje se ve středu 7. ledna od 20.00 hodin v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi.

 

Jedná se o důležitý moment této sezony, protože obhajoba vítězství Poháru České pojišťovny je naším jednoznačným cílem,“ poznamenal prezident Technology Florbal MB Ing. Josef Volf s odkazem na loňský zisk cenné trofeje.

 

Kromě nejbližších cílů, kterým je vedle pohárového triumfu také útok na titul v AutoCont extralize, čeká Technology Florbal MB velká výzva i v podobě hostitelství Poháru mistrů 2015.

 

Výkonný výbor České florbalové unie svěřil pořádání mladoboleslavskému klubu stejně jako v roce 2011. „Přidělení pořadatelství považuji za vyznamenání za organizaci této soutěže před čtyřmi lety,“ uvedl Ing. Josef Volf.

 

Pohár mistrů 2015 by se měl uskutečnit na mladoboleslavském zimním stadionu od 30. září do 4. října. „Jsme přesvědčeni, že je v našich možnostech uspořádat ještě úspěšnější ročník, než byl ten v roce 2011,“ dodal generální manažer Technology Florbal MB Tomáš Pacák.

 

(tisková zpráva k tiskové konferenci 6. 1. 2015)


Zpět na přehled

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (23.6 + 47.3) *

Se vším Vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru