Nacházíte se zde: Úvod O Firmě Aktuality Udržitelnost Paperseal® v příběhu společnosti FILENI

Udržitelnost Paperseal® v příběhu společnosti FILENI

Společnost Fileni se rozhodla rozšířit její řadu Bio Line o ještě ekologičtější balení, které by splňovalo všechna kritéria udržitelnosti, aniž by byla ohrožena kvalita produktu.
Skutečná revoluce v balení masa: Paperseal® byl nejvýhodnějším řešením potřeb společnosti Fileni, a vytvořil tak „ekologickou misku“, inovativní 100% recyklovatelný papírový obal certifikovaný PEFC a ATICELCA.


Balení je praktické, protože je složeno ze dvou částí, které jsou vyrobeny ze dvou odlišných materiálů. Na vrchní straně je potištěná plastová fólie, kterou lze recyklovat jako plastový odpad a spodní část tvoří papírová miska pro třídění do papíru. Nové mělké misky také umožnily optimalizovat prostor pro skladování a významně snižují náklady na jejich přepravu, což vedlo ke značnému snížení dopadu na životní prostředí a plýtvání materiálem. Od února 2020 se toto nové balení používá také pro bílé maso Fileni BIO, což dokazuje flexibilitu tohoto inovativního řešení a silný závazek společnosti Fileni investovat do udržitelnosti.

Fileni se vždy soustředila na potřeby spotřebitelů, jejichž ekologické nároky se neustále zvyšují v souvislosti se správným tříděním odpadu:

 „Výhod pro spotřebitele je mnoho: od jednoznačného rozpoznání produktu v chladících boxech po – a to především – jednodušší a efektivnější třídění odpadu, vždy se zaměřením na životní prostředí a ekologii. "

Nová výrobní linka umožňuje garantovat spotřebitelům vysokou přidanou hodnotu produktu. V první řadě je to ekologický vzhled balení, což je něco nového v sektoru balení masa, který byl vždy z pohledu inovací v obalových materiálech spíše „tradiční“.

Zpět na přehled

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (16.8 + 23.0) *

Se vším Vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru