+420 483 360 101

stroje@technology.cz

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Průvodce obory » Potravinářská odvětví » Ovoce, zelenina

Ovoce, zelenina, houby, ořechy, bylinky

Balení ovoce, zeleniny, ale i hub, ořechů, sušených plodů nebo bylinek. Nabízíme efektivní způsoby balení, které ochrání vaše produkty od nečistot nebo poškození při manipulaci a přepravě a prodlouží dobu trvanlivosti. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení.

Vyberte si:

Balicí stroje Obaly Dopravníky

TECHNOLOGY zajistí komplexní řešení balení:

Balicí stroje

Horizontální stroje – FLOW PACK – balení do ploché fólie, kde je sáček tvořen jedním podélným a dvěma příčnými bočními svary. Možnost balit jednotlivě i ve skupinách, samostatně nebo na podložní misce.
Úhlové svářecí stroje – ovoce a zelenina se často sáčkuje do polorukávu tenké fólie, která může být předperforovaná.
Balení do teplem smrštitelné fólie – vhodné jak pro jednotlivé kusy tak i skupiny zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin.
Stroje pro balení do misek – vhodné pro balení čerstvých ovocných a zeleninových salátů.
Termoformovací stroje – spodní měkká, polotvrdá nebo tvrdá fólie je formována do tvaru misky, ke které je po naplnění produkty přivařena vrchní fólie případně papír se svařitelnou vrstvou. Vhodné například pro částečně zpracovanou zeleninu a ovoce, ovocné a zeleninové saláty…
Vakuové stroje – balení výrobků vyžadující prodloužení trvanlivosti do vakuových sáčků. Vhodné pro balení suchých plodů, ořechů, sušených rajčat, částečně opracované zeleniny a ovoce…
Balení do stretch fólie – vhodné pro balení jednotlivých kousků i skupin výrobků samostatně nebo na podložní misce.
Svářecí lišty uzavírají sáčky z různých i vrstvených materiálů (papír, Al, PP, PE, Al-papír…) tepelným svarem s možností datumování ve svaru.
Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu.
Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou.
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky.

Obaly

Folie BOPP COEX pro horizontální balení: ploché nebo v polorukávu, laminované (bariérové), perforované, potištěné, s antifog (nemlživá úprava)...
Tenké teplem smrštitelné fólie - vhodné pro balení jednotlivých výrobků nebo skupin zboží na podložní misce nebo bez. Dodáváme fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění, s možností potisku zeleným bodem...
Polypropylenové (PP) misky - hladké, vroubkované, jednokomorové, vícekomorové, průhledné, černé, bílé.
OPS a PET misky - tácky, misky a boxy pro balení čerstvých bylinek, ovoce, zeleniny, salátů... s integrovaným nebo odděleným víčkem nebo s možností uzavření fólií.
Vrchní fólie pro uzavírání misek - laminované (bariérové), antifog (nemlživá úprava), peel efekt (snadné odtrhnutí fólie), možnost potisku.
Vakuové sáčky - vhodné pro balení polotovarů vyžadující prodloužení trvanlivosti. Kombinace materiálů PA a PE. Lze dodat v provedení: standard, varné, metalizované...
Podložní polystyrénové (PPS) misky - určeny pro následné balení do fólie (průtažné, teplem smrštitelné, PP Coex).
Potravinářská stretch fólie PVC - pro ruční a strojní balení potravin do stretch fólie samostatně nebo na podložní misce.
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepící, s vloženým dnem, potištěné, perforované. Materiály: PP CAST, LDPE - vhodné pro následné zamražení.
Pásky na uzavírání sáčků - klipovací plastové i hliníkové, twistovací (lacetka), lepicí standardní nebo InnoSeal, které garantují neporušenost obalu.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
PP a PET vázací pásky - pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.
Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet a zboží do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží před povětrnostními podmínkami a prachem.

Dopravníky

Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací.
Rotační stoly

Technická podpora

Náhradní díly
Záruční a pozáruční servis

Máte dotaz? Chcete objednat produkt?

Položky označené tučně a hvězdičkou jsou povinné.

Sečtěte a zaokrouhlete (7.0 + 9.8) *

Zavolejte nám

Kontaktní údaje najdete na stránce kontakt.

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102, 466 01 Jablonec nad Nisou

Rychlý kontakt

Centrála
+420 483 360 111
info@technology.cz

Obaly
+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Stroje
+420 483 360 102
stroje@technology.cz

Servis
+420 483 360 104
servis@technology.cz

 
Technology s.r.o.
Na Sádce 780/20, 149 00  Praha 4 – Chodov
IČ: 47783206, Zapsána v OR Sp. zn. C 70171
vedená u Městského soudu v Praze
Kontaktní údaje
stroje@technology.cz
+420 483 360 111
Mapa