Dřevo, nábytek

Dřevěné desky, díly, nábytek, palivové dříví nebo peletky… Nabízíme Vám různé způsoby balení, které ochrání výrobky při manipulaci a přepravě. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení.

Technology zajistí komplexní řešení:

Balicí stroje   Obaly   Dopravníky

Balicí stroje

Balení do teplem smrštitelné fólie je vhodné pro jednotlivé výrobky nebo skupiny zboží, nebo jako přepravní balení lehčích skupin zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin nebo PVC v režimu smršťování nebo sáčkování.
Horizontální ovinovací stroje – balený předmět se pohybuje na dopravníku skrz prstenec, ve kterém se pohybuje cívka se stretch fólií. Vhodné pro rozměrné, těžké nebo kruhové výrobky.
Balení do PE fólie se používá pro přepravu zboží. Vhodné pro skupiny výrobků nebo velkorozměrné zboží.
Blisterovací stroje pracují na principu přivaření fólie nebo papíru k blisteru, který může být strojem předem vytvarován.
Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu.
Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou.
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky. V tomto sektoru se často používají ovinovací roboty, které jsou schopné ovinout stretch fólií i velké nebo nepravidelné výrobky, které nemusí být umístěné na paletě.

Obaly

Tenké teplem smrštitelné fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění, s možností potisku zeleným bodem...
Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet a zboží do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží nebo výrobků před povětrnostními podmínkami a prachem.
LDPE fólie - určené pro skupinové balení zboží.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
             PP a PET vázací pásky - pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
         Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.

Dopravníky

Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací.
Rotační stoly

Technická podpora

      Náhradní díly na stroje
      Záruční a pozáruční servis

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (15.2 + 1.2) *

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru