Nacházíte se zde: Úvod Průvodce obory Nepotravinářská, průmyslová odvětví Ostatní průmysl

Ostatní průmysl

Baterie, svíčky, izolační materiál, pytle se sypkými hmotami… Nabízíme různé způsoby balení, které ochrání vaše výrobky při manipulaci, přepravě. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení.

Technology zajistí komplexní řešení:

Balicí stroje   Obaly   Dopravníky

Balicí stroje

Balení do teplem smrštitelné fólie je vhodné pro jednotlivé výrobky nebo skupiny zboží, nebo jako přepravní balení lehčích skupin zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin nebo PVC v režimu smršťování nebo sáčkování.
Balení do PE fólie se používá pro přepravu zboží.
Skinové balení - podtlakového přilnutí nahřáté fólie s lepidlem k výrobkům na kartonu.
Blisterovací stroje pracují na principu přivaření fólie nebo papíru k blisteru, který může být strojem předem vytvarován.
Termoformovací stroje – spodní měkká, polotvrdá nebo tvrdá fólie je formována do tvaru misky, ke které je po naplnění produkty přivařena vrchní fólie případně papír se svařitelnou vrstvou.
Vertikální stroje jsou vhodné pro balení drobných technických výrobků ve skupinách či jednotlivě do PE sáčků. Sáček je tvořen z ploché fólie jedním podélným a dvěma příčnými svary.
Svářecí lišty uzavírají sáčky z různých i vrstvených materiálů (papír, Al, PP, PE, Al-papír…) tepelným svarem s možností datumování ve svaru.
Uzavírání sáčků lepicí páskou – nabízíme uzavírání standardní lepicí páskou nebo systémem Innoseal, který kombinuje lepicí pásku s papírem (garance neporušenosti obalu).
Horizontální ovinovací stroje – balený předmět se pohybuje na dopravníku skrz prstenec, v kterém se pohybuje cívka se stretch fólií. Vhodné pro rozměrné, těžké nebo kruhové výrobky.
Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu.
Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou.
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky.

Obaly

Tenké teplem smrštitelné fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění, s možností potisku zeleným bodem...
LDPE fólie - určené pro skupinové balení zboží.
        Skin fólie obsahuje na vnitřní straně lepidlo, které se aktivuje nahřátím. Aplikuje se na standardní nijak speciálně neupravený karton, který musí být pouze prodyšný.
Folie BOPP COEX pro horizontální nebo vertikální balení, ploché nebo v polorukávu, laminované (bariérové), včetně potisku.
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepící, s vloženým dnem, potištěné, perforované, PP CAST, LDPE...
      Pásky na uzavírání sáčků - twistovací (lacetka), klipovací plastové i hliníkové, lepicí standardní nebo InnoSeal, které garantují neporušenost obalu.
Bublinková fólie - pro ochranu zboží.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
          PP a PET vázací pásky - pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
      Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.
Stretch fólie včetně černých pro ruční i strojní ovinování palet, balíků a kufrů do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží před povětrnostními podmínkami a prachem.

Dopravníky

Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací.
Rotační stoly

Technická podpora

     Náhradní díly na stroje
     Záruční a pozáruční servis

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (33.7 + 2.8) *

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru