Nacházíte se zde: Úvod Průvodce obory Potravinářská odvětví Čokoláda, sušenky, cukrovinky

Čokoláda, sušenky, cukrovinky

Čokoláda, bonboniéry, bonbóny, sušenky, keksy, tyčinky… Nabízíme různé způsoby balení, které ochrání výrobky při manipulaci a přepravě a zvýší exkluzivitu vašich výrobků. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení.

Technology zajistí komplexní řešení:

Balicí stroje   Obaly   Dopravníky

Balicí stroje

Horizontální stroje – FLOW PACK – balení do ploché fólie, kde je sáček tvořen jedním podélným a dvěma příčnými bočními svary (sušenkové balení). Vhodné pro balení jednotlivých kousků i skupin výrobků samostatně nebo na podložní misce.

Balení do celofánu – exklusivní balení zboží jako jsou bonboniéry, čokolády… systémem, kdy je fólie na bocích výrobku poskládána.
Páskování fólií – používá se pro skupiny zboží, marketingové balení (2+1) nebo jako náhrada etikety, která zároveň zajišťuje uzavření.
Balení do teplem smrštitelné fólie je vhodné pro jednotlivé výrobky nebo skupiny zboží, marketingové balení (2 + 1), nebo jako přepravní balení lehčích skupin zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin v režimu smršťování nebo sáčkování.
        Klipovací stroje uzavírají sáčky klipem nebo twistem – lacetkou. Tento způsob umožňuje opakované uzavření sáčku.
Uzavírání sáčků lepicí páskou – nabízíme uzavírání standardní lepicí páskou nebo systémem InnoSeal, který kombinuje lepicí pásku s papírem (garance neporušenosti obalu).
Svářecí lišty uzavírají sáčky z různých i vrstvených materiálů (papír, Al, PP, PE, Al-papír…) tepelným svarem s možností datumování ve svaru.
Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu.
Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou.
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky.

Obaly

        Fólie BOPP COEX pro horizontální balení, ploché nebo v polorukávu, laminované (bariérové), perforované, potištěné, s antifog (nemlživá úprava)...
Tenké teplem smrštitelné fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění s možností potisku zeleným bodem...
     Sáčky - jednoduché, s klopou i lepící, s vloženým dnem, potištěné, perforované. Materiály: PP CAST, LDPE, PET.
        Pásky na uzavírání sáčků - klipovací plastové i hliníkové, twistovací (lacetka), lepicí standardní nebo InnoSeal, které garantují neporušenost obalu.
OPS a PET misky - tácky, misky a boxy na čokoládu, sušenky, cukrovinky s integrovaným nebo odděleným víčkem nebo s možností uzavření fólií.
LDPE fólie - určené pro skupinové balení zboží.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
            PP a PET vázací pásky pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
        Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.
Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet a zboží do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží před povětrnostními podmínkami a prachem.

Dopravníky

Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací.

        

Rotační stoly

Technická podpora

        Náhradní díly
          Záruční a pozáruční servis

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (1.4 + 45.9) *

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru