Nacházíte se zde: Úvod O Firmě TECHNOLOGY s.r.o.

TECHNOLOGY s.r.o.

Balicí stroje a kompletní balicí linky dodává společnost TECHNOLOGY, s.r.o. od roku 1992. Obalové materiály v širokém sortimentu jsou samozřejmostí.

Balicí stroje a linky v počtu více než 22 500 kusů nainstalovaných za dobu našeho působení, z nás dělá solidního partnera. Naší jednoznačnou prioritou je podřízení se potřebám a přáním zákazníků. Snažíme se nabídnout úplný sortiment balicích strojů a obalových materiálů s NEJLEPŠÍM POMĚREM KVALITY, CENY A SERVISU. Se zákazníky vytváříme spolehlivé a dlouhodobé vztahy a za náš hlavní úkol považujeme trvalou a aktivní péči o naše klienty.

Pro tyto účely jsou k dispozici předváděcí haly v Jablonci nad Nisou s více jak 70-ti typy balicích strojů a linek. Takto vybavené pracoviště slouží jako základna pro vývoj technologií na míru zákazníkům a pro předvedení různých možností zabalení daného výrobku. Zákazníci stále častěji potřebují komplexní řešení dodávky balicího stroje včetně veškeré automatizace, dopravníků, navazujících technologií jako je např. etiketování, tisk datumu... a dodání spotřebního materiálu. Požadavky na technickou zdatnost personálu stále rostou, čemuž se přizpůsobuje personální struktura prodejního týmu.

Nedílnou součástí programu, který firma Technology zajišťuje týmem vysoce kvalifikovaných odborníků je montáž, zaškolení obsluhy a provádění záručního a pozáručního servisu v krátkých lhůtách od nahlášení.
Ve snaze zajistit maximální komfort a pružnost služeb zákazníkům, byla vybudována síť servisních středisek na principu „být nablízku zákazníkům“ se sklady obalového materiálu a náhradních dílů, která je rozprostřena po celém území jak v České republice - Jablonec nad Nisou, Praha,  Protivín - Skály, Vsetín, Kyjov, Žatec, tak na Slovensku - Martin, Šaľa, Prešov.

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (28.6 + 17.9) *

Se vším Vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru