Nacházíte se zde: Úvod Průvodce obory Potravinářská odvětví Ostatní potravinářské obory

Ostatní potravinářské obory

Balení extrudovaných výrobků, müsli, kávy, čaje, suchých nápojových směsí, koření, dochucovadel, luštěnin, rýže, tabáku… Nabízíme efektivní způsoby balení, které ochrání výrobky od nečistot nebo poškození při manipulaci a přepravě. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení vašich výrobků.

Technology zajistí komplexní řešení:

Balicí stroje   Obaly   Dopravníky

Balicí stroje

Horizontální stroje – FLOW PACK – balení do ploché fólie, kde je sáček tvořen jedním podélným a dvěma příčnými bočními svary (sušenkové balení). Vhodné pro balení jednotlivých kousků i skupin výrobků.
Balení do celofánu – exklusivní balení zboží jako jsou čaje, cigarety… systémem, kdy je fólie na bocích výrobku poskládána.
Páskování fólií – používá se pro skupiny zboží, marketingové balení (2+1) nebo jako náhrada za etiketu, která zároveň zajišťuje uzavření krabic, boxů, misek…
Balení do tenké teplem smrštitelné fólie je vhodné pro jednotlivé výrobky nebo skupiny zboží, marketingové balení (2 + 1), nebo jako přepravní balení lehčích skupin zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin v režimu smršťování nebo sáčkování.
Svářecí lišty uzavírají sáčky z různých i vrstvených materiálů (papír, Al, PP, PE, Al-papír…) tepelným svarem s možností datumování ve svaru.
Vakuové stroje se využívají pro prodloužení trvanlivosti a uchování aroma některých výrobků jako je například káva.
Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu
Skupinové balení do PE fólie se používá pro přepravu zboží. Výrobky mohou být umístěné na podložním kartonu.
Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou.
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky.

Obaly

Folie BOPP COEX pro horizontální balení: ploché nebo v polorukávu, laminované (bariérové), perforované, potištěné, s antifog (nemlživá úprava)…
Tenké teplem smrštitelné fólie - vhodné pro balení jednotlivých výrobků nebo skupin zboží na podložní misce nebo bez. Dodáváme fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění, s možností potisku zeleným bodem...
Sáčky - jednoduché, s klopou i lepící, s vloženým dnem, potištěné, perforované. Materiály: PP CAST, LDPE - vhodné pro následné zamražení, PET - učené pro rozpékání.
Pásky na uzavírání sáčků - klipovací plastové i hliníkové, twistovací (lacetka), lepicí standardní nebo InnoSeal, které garantují neporušenost obalu.
Vakuové sáčky - vhodné pro balení polotovarů vyžadující prodloužení trvanlivosti nebo uchování aroma. Kombinace materiálů PA a PE. Lze dodat v provedení: standard, varné, metalizované...
Podložní polystyrénové (PPS) misky - určeny pro následné balení do průtažné, teplem smrštitelné, nebo PP Coex fólie.
OPS a PET misky - tácky, misky a boxy s integrovaným nebo odděleným víčkem nebo s možností uzavření fólií.
Polypropylenové (PP) misky - hladké, vroubkované, jednokomorové, vícekomorové, průhledné, černé, bílé, s možností ohřevu v mikrovlnné troubě.
LDPE fólie - určené pro skupinové balení zboží.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
PP a PET vázací pásky - pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.
Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet a zboží do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží před povětrnostními podmínkami a prachem.

Dopravníky

Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací.
Rotační stoly

Technická podpora

Náhradní díly
Záruční a pozáruční servis

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (37.3 + 39.2) *

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru