Nacházíte se zde: Úvod Kontakt Praha

Balicí stroje a obalové materiály Praha

PrahaTECHNOLOGY s.r.o.
pobočka Jablonce n. N.
Na Sádce 780/20
149 00 Praha 4 - Chodov

Tel.: 00420-261 225 127
Fax: 00420-483 360 187
E-mail: praha@technology.cz

 

Mapa

 

Kontakty

Martin Kovanda - vedoucí pobočky
Tel.: 00420-261 225 188
Mobil: 00420-602 172 109
E-mail: kovanda@technology.cz

Zdeněk Křivánek - prodej balicích strojů a obalových materiálů
Tel.: 00420-241 407 392
Mobil: 00420-602 150 816
E-mail: krivanek@technology.cz

Jitka Štrofová - objednávky, fakturace
Tel.: 00420-261 225 127
E-mail: strofova@technology.cz

Jan Grametbauer - servisní technik
Tel.: 00420-241 407 296
Mobil: 00420-724 048 680
E-mail: grametbauer@technology.cz

Viktor Bílek - prodej balicích strojů a obalových materiálů
Tel.: 00420-241 407 402
Mobil: 00420-724 509 591
E-mail: bilek@technology.cz

Jana Kovandová - prodej balicích strojů a obalových materiálů
Tel.: 00420-483 360 180
Mobil: 00420-724 246 870
E-mail: kovandova@technology.cz

Zdeněk Kalina - rozvoz, prodej obalových materiálů
Tel.: 00420-241 407 402
Mobil: 00420-602 653 383
E-mail: kalina@technology.cz

Jan Maňák - servisní technik
Tel.: 00420-241 407 296
Mobil: 00420-734 796 645
E-mail: manak@technology.cz

 

Máte dotaz? Chcete objednat produkt?

Sečtěte a zaokrouhlete (32.0 + 47.2) *

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (49.7 + 16.3) *

Se vším Vám poradíme

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a ideálním řešením pro Vaše podnikání.

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru