Nacházíte se zde: Úvod Průvodce obory Potravinářská odvětví Lahůdky, hotová jídla

 

     

Hotová jídla, lahůdky a saláty

Lahůdkářské výrobky, sendviče, obložené chlebíčky, bagety, obložené tácy, sýry, polotovary… Nabízíme efektivní způsoby balení, které ochrání výrobky od nečistot při manipulaci a přepravě a prodlouží trvanlivost Vašich výrobků. Rádi s Vámi společně zkonzultujeme možnosti a způsoby balení.

Technology zajistí komplexní řešení:

Balicí stroje   Obaly   Dopravníky

Balicí stroje

Stroje pro balení do misek – vhodné pro balení masa, hotového jídla nebo salátů. Trvanlivost lze prodloužit použitím bariérových materiálů a dávkováním inertní atmosféry nebo mražením.
Termoformovací stroje – spodní měkká, polotvrdá nebo tvrdá fólie je formována do tvaru misky, ke které je po naplnění produkty přivařena vrchní fólie případně papír se svařitelnou vrstvou.
Vakuové stroje se využívají pro balení výrobků vyžadující prodloužení trvanlivosti.
Horizontální stroje – FLOW PACK – balení do ploché fólie, kde je sáček tvořen jedním podélným a dvěma příčnými bočními svary. Tento systém se velmi často používá pro balení baget.
Balení do teplem smrštitelné fólie je vhodné pro jednotlivé výrobky nebo skupiny zboží, marketingové balení (2 + 1), nebo jako přepravní balení lehčích skupin zboží. Balí se do polorukávu tenké fólie typu polyolefin v režimu smršťování nebo sáčkování.
         Balení do stretch fólie – vhodné pro balení jednotlivých kousků i skupin výrobků samostatně nebo na podložní misce.
               Uzavírání sáčků lepicí páskou – nabízíme uzavírání standardní lepicí páskou nebo systémem InnoSeal, který kombinuje lepicí pásku s papírem (garance neporušenosti obalu).
Svářecí lišty uzavírají sáčky z různých i vrstvených materiálů (papír, Al, PP, PE, Al-papír…) tepelným svarem s možností datumování ve svaru.
  Páskování fólií nebo papírem – používá se pro skupiny zboží, marketingové balení (2+1) nebo jako náhrada etikety, která zároveň zajišťuje uzavření krabic, boxů, misek…
     Aplikátory etiket aplikují etikety na výrobky, obal, krabice nebo palety včetně dotisku informací. Nabízíme i samostatný dotisk informací např. datumu na obal výrobku. Etikety mohou garantovat neporušenost obalu
  Páskovací stroje uzavírají kartony nebo páskují skupiny zboží. Páska může být polypropylenová (PP), polyesterová (PET), polyesterová textilní (PES), ocelová nebo papírová. Spoj je vytvořen tepelným svarem, lepidlem nebo sponou.
  Lepicí stroje uzavírají kartony lepicí páskou. 
Ovinovací stroje zajišťují zboží na paletách nebo samostatné balíky.

Obaly

Polypropylenové (PP) misky - hladké, vroubkované, jídelní, GASTRO, jednokomorové, vícekomorové, průhledné, černé, bílé, s možností ohřevu v mikrovlnné troubě.
Vrchní fólie pro uzavírání misek - laminované (bariérové), antifog (nemlživá úprava), peel efekt (snadné odtrhnutí fólie), možnost potisku.
Vakuové sáčky - vhodné pro balení polotovarů vyžadující prodloužení trvanlivosti. Kombinace materiálů PA a PE. Lze dodat v provedení: standard, varné, metalizované...
        Folie BOPP COEX pro horizontální balení: ploché nebo v polorukávu, laminované (bariérové), perforované, potištěné, s antifog (nemlživá úprava)...
Tenké teplem smrštitelné fólie - vhodné pro balení jednotlivých výrobků nebo skupin zboží na podložní misce nebo bez. Dodáváme fólie různých vlastností: předperforované, pevné, lesklé, odolné proti proražení, ultratenké, smršťující se při nízké teplotě, kluzné, nekluzné, s různou silou smrštění, s možností potisku zeleným bodem...
Podložní polystyrénové (PPS) misky - určeny pro následné balení do fólie (průtažné, teplem smrštitelné, PP Coex).
Potravinářská stretch fólie PVC - pro ruční a strojní balení potravin do stretch fólie samostatně nebo na podložní misce.
OPS a PET misky - tácky, misky a boxy pro balení lahůdek, salátů, sendvičů... s integrovaným nebo odděleným víčkem nebo s možností uzavření fólií.
        Sáčky - jednoduché, s klopou i lepící, s vloženým dnem, potištěné, perforované. Materiály: PP CAST, LDPE - vhodné pro následné zamražení, PET - učené pro rozpékání.
        Pásky na uzavírání sáčků - klipovací plastové i hliníkové, twistovací (lacetka), lepicí standardní nebo InnoSeal, které garantují neporušenost obalu.
     PET fólie určené na rozpékání výrobků.
Lepicí pásky na kartony včetně potisku slouží k uzavření a zabezpečení kartonů.
            PP a PET vázací pásky - pro ruční a strojní páskování kartonů nebo palet se zbožím.
            Spony pro vázací pásky - ocelové, drátěné, plastové včetně plastových rohovníků.
Stretch fólie pro ruční i strojní ovinování palet a zboží do standardních nebo nízkomikronových fólií s nimiž je možné dosáhnout výrazných úspor. Překrývací fólie slouží k vyšší ochraně zboží před povětrnostními podmínkami a prachem.

Dopravníky

      Dopravníky - propojení strojů a linek, rozřazení, navedení výrobků do řad s akumulací. 
         Rotační stoly

Technická podpora

           Náhradní díly
           Záruční a pozáruční servis

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (26.2 + 32.8) *

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru