Nacházíte se zde: Úvod O Firmě Aktuality Chcete začít s rozvozem jídla nebo zefektivnit jeho proces? Víme, co vám nemůže chybět!

Chcete začít s rozvozem jídla nebo zefektivnit jeho proces? Víme, co vám nemůže chybět!

Restaurace a jídelny se neustále snaží poskytovat svým zákazníkům co nejlepší zážitek. S nárůstem popularity rozvozu jídel jsou také nuceny hledat efektivní a spolehlivá řešení pro balení a dodávku hotových jídel. A nejen to.
Chcete začít s rozvozem jídla nebo zefektivnit jeho proces? Víme, co vám nemůže chybět!

V dnešní době je klíčové, aby měly restaurace a jídelny k dispozici moderní technologie pro balení a dodávku jídel. Proto nabízíme ty nejlepší stroje a materiály, které jim pomohou v jejich každodenní práci a zároveň jim umožní efektivněji a bezpečněji doručovat jídla zákazníkům.

Automatické a poloautomatické zatavovací stroje

Zatavovací stroje rychle a efektivně zataví jídlo do fólií nebo misek, což usnadňuje proces balení a zvyšuje produktivitu. Výběr zatavovacího stroje nepodceňujte. Při vysokém počtu balených jídel je výkon stroje důležitý a krátkodobý výpadek může provozu způsobit nemalé problémy. Mezi naše nejprodávanější produkty patří zatavovací stroj hotových jídel EASYTECH S nebo EKOSEAL 1 a 2.

Praktický zatavovací stroj EASYTECH S je určený pro balení hotových jídel do misek přetažením a přivařením fólie. Jídlo včetně polévek a salátů dokonale ochrání při další manipulaci. Zatavovací balička je vhodná zejména pro restaurace, malé gastro provozy, jídelny a rozvoz. Její provoz je velice ekonomický a investice se rychle vrátí. Navíc je téměř bezúdržbová.

Balicí stroj Easytech S

Vakuování potravin

Poloautomatické a automatické vakuovací stroje umožňují rychlé a efektivní vakuování potravin v bariérových vakuových sáčcích, což pomáhá prodloužit jejich trvanlivost a zachovat jejich čerstvost. Velkou škálu vakuovacích strojů má ve svém portfoliu například značka Henkelman, která je lídrem na trhu vakuových balících strojů, a to díky skvělému poměru kvality a ceny.
Vakuovací stroj
Henkelman Mini Jumbo je ideální volbou pro profesionální použití v každé restauraci díky svému nerezovému provedení AISI 304, zaobleným rohům pro snadné čištění, vakuové pumpě BUSCH a jednoduchému ovládání. Svářecí lišta zajistí bezpečné uzavření produktů. Údržbový program udržuje stroje navíc umožňuje čištění oleje ve vakuové pumpě.

Henkelman Mini Jumbo

Obalový materiál potřebný (nejen) k rozvozu jídel

Kromě balicích strojů jsou restaurace také závislé na kvalitních fóliích, sáčcích a miskách pro bezpečné a hygienické balení jídel. Moderní obaly jsou vyrobeny z odolných materiálů, které chrání pokrmy před vnějšími vlivy a zajišťují jejich bezpečnou dopravu k zákazníkům. Zapomenout se nesmí ani na zdravotní nezávadnost a udržitelnost.

Kontaktujte nás ještě dnes a posuňte svůj balicí proces na další úroveň! 

Zpět na přehled

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (48.4 + 4.6) *

 

Balicí stroje

+420 483 360 101
stroje@technology.cz

Obaly

+420 483 360 102
obaly@technology.cz

Servis

+420 483 360 104
servis@technology.cz

 

Kde nás najdete

TECHNOLOGY s.r.o.
Liberecká 102
466 01 Jablonec nad Nisou

Nahoru